RSS
 

On mnie nie słucha

30 lis

Nie_nalezy_osadzac_ludzi_pochopnie_2016-03-14_19-32-44Dziś się wydarzyło coś co też dało mi chwilę cofnięcia się  do przeszłości. Napisałam komuś o czymś odebrano to jako atak mój na tą osobę.  Nie jestem osobą, która umie się bronić czy pisać o uczuciach. Zdenerwowało mnie to.  Chciałam tylko trochę szczerości i na czym stoję. Wróciła mi też ta chwila gdy ksiądz mnie nie wysłuchał. Może bym wtedy powiedziała o tym biciu w domu, awanturach itp Ale on choć był szczery do mnie. Mogła inaczej sobie życie. Nie czekać na niemożliwe. To też osoba, która zobaczyła u mnie coś dobrego i dzięki której właściwie założyłam tego bloga. Dzięki niej wiem teraz że muszę mówić aby mnie usłyszano. Nie bać się bo to nie prowadzi do niczego dobrego dla mnie.

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Miłość do księdza

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~R1K0

  7 grudnia 2016 o 20:25

  Szczerość przede wszystkim a Blog to dobre miejsce na wywalenie wszystkiego co siedzi w środku Pozdrawiam i zapraszam do siebie „R1K0″

   
 2. ~Kamil

  9 grudnia 2016 o 20:00

  Nie którzy nie umieją słuchać , są nerwowi ale też zależy co mu powiedziałaś. Tu spotkasz tylko podobnych ludzi do siebie o podobnych przejściach i doświadczeniach . Ale nic Ci nie doradzimy jeśli nie będziemy wiedzieć o co chodzi skoro o tym piszesz to chcesz pogadać od tego jest ten blog ale powiedz nam coś więcej abyśmy mogli coś doradzić .