RSS
 

Nie dzwoni nie piszę co ja zrobię?

01 wrz

0_0_0_1139035078

Czy też tak macie czekać na tą jedną wiadomość e-mail telefon a tu nic? Ja pamiętam co czuję, że tak nie powinno być ta osoba powinna to zrobić pierwsza. Pamiętam samą siebie kiedy to ja pisałam od cholery wiadomość pierwsza bo mi było żal a tu było zero odp. Szanujmy siebie nie raz do dziś walczę z pokusą aby nie zadzwonić lub napisać co czuję nie raz, że zapomina się o mnie prócz tego ile ja znaczę dla tej osoby. Uczę się teraz szacunku sama do siebie i tak ja go nie miałam wcześniej sama do siebie. Nie uczono mnie go w domu to się uczę teraz jako dorosła osoba co nie jest łatwe walczę z tymi nawykami tego dziecka co się boi itp.

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Miłość do księdza

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Marcin

  14 września 2016 o 12:33

  Witaj ciekawy blog przeglądając go nie sądziłem, że będzie tak zróżnicowany miłe zaskoczenie widać ile pracy w niego włożyłaś :) Wydaje mi się , że każdy z nas był w takiej sytuacji gdzie czekał na telefon od byłej osoby ale olewka i np samemu nie napisać do niej to też nie taki dobry pomysł. Pamiętajmy , że ta druga osoba może też czekać na jakiś znak z naszej strony zawsze ktoś musi zrobić pierwszy krok jak nikt nie zrobi może nam przepaść ktoś naprawdę bliski nie zależnie od tego co nam zrobił. Warto wybaczać i dawać szanse , byłem w takiej sytuacji nie wesołej nie było łatwo ale zaryzykowałem dałem szanse i się opłaciło :) Życzę tego samego Tobie , Miłego dnia :)

   
  • desamparada

   15 września 2016 o 18:11

   Witaj dziękuję za odwiedziny na moim blogu i komentarz.
   Ja nie jestem osobą, która skreśla tylko dlatego jak ktoś się nie odzywa. Sam też byłam w takiej sytuacji i nie raz to ja robię pierwszy krok w strony takiej osoby czasem to kwestia wyczucia.